O firmie

Home » O firmie
FIRMA GEODEZYJNA „STINGEO” działa od 1998 roku. Biuro mieści się w Mszanie Dolnej, miasteczku położonym w malowniczej kotlinie Beskidu wyspowego, sąsiadującej na południu z Gorcami przy ujściu potoku Mszanka do rzeki Raby, ok. 60 km na południe od Miasta Krakowa.

Firma jak sama nazwa wskazuje głównie zajmuje się geodezją. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług to prace geodezyjne związane z obsługą różnego rodzaju inwestycji na etapie projektowania, realizacji budowy i eksploatacji.

Specjalizujemy się w tworzeniu map do celów projektowych dla obiektów drogowych oraz inwestycji powierzchniowych, podziałami dla decyzji ZRID, obsłudze geodezyjnej budowy obiektów drogowych, sieci kanalizacyjnych, wodociągowych oraz obiektów kubaturowych.

Wykonujemy pełen zakres usług geodezyjnych na terenie województwa małopolskiego. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, urzędów, sądów oraz firm projektowych i wykonawczych. Oferujemy doradztwo w zakresie szeroko rozumianej geodezji oraz gospodarki nieruchomościami.

W celu sprawnego wykonania zleconych nam prac, dysponujemy wykwalifikowanymi zespołami pomiarowymi, których pracę koordynują inżynierowie geodezji, absolwenci renomowanych uczelni krakowskich. W swej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy renomowanej firmy LEICA oraz specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie firmy BENTLEY.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, cena uzależniona jest od wielkości i złożoności zleconego zadania. Gwarantujemy solidność i terminowość. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywanej działalności oraz jesteśmy zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Geodezyjnym.